O firmie
Auto - Holl

Nasza firma istnieje na rynku od 1992r. Początkowo była to firma jednoosobowa, lecz w miarę upływu czasu w związku z lokalizacją oraz rosnącym zapotrzebowaniem jak również szybkim rozwojem motoryzacji i napływem turystów, następował nasz rozwój. Zasięgiem działalności obejmuje powiat piotrkowski oraz teren całego kraju, zaś w niektórych przypadkach również i Europy. Zajmujemy się obsługą kolizji w sposób profesjonalny. Na miejscu zdarzenia wykonujemy dokumentację zdjęciową oraz sporządzamy odpowiednie protokoły. Sprzęt będący w naszym posiadaniu pozwala nam obsługiwać pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Naszą zaletą jest szybkość i dyspozycyjność.

Wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnią praktyką zatrudniony w naszej firmie swoją pracę wykonuje z należytą pieczołowitością.
Pracujemy przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Posiadamy własny parking strzeżony, warsztat naprawczy oraz wulkanizację.
W celu umożliwienia dalszej jazdy udzielamy pomocy na drodze takiej jak wymiana kół, awaryjne otwieranie pojazdu, awaryjne uruchomienie pojazdu czy dowóz paliwa.
Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi – assistance.

  Starsze...
Nareszcie! Fanpage Auto - Holl na Facebook'u! Dołącz do nas już dziś!

Jesteś naszym Gościem